עד 12 תשלומים  |  קניה בטוחה  |  משלוח עד הבית  |  054-4778077

 
חיפוש
Filters
סגור

מואיז קיסלינג

מואיז קיסלינג (1891-1953), אמן יהודי-פולני. קיסלינג משתייך לאסכולת פריז, תנועה אמנותית שנוסדה בימי מלחמת העולם הראשונה, וריכזה אליה אמנים יהודיים שהיגרו לצרפת, ושאפו להיפרד ממסורת תרבות הציור המוכרת. קיסלינג נולד בקרקוב שבפולין למשפחה יהודית מסורתית, וכבר בילדותו החל לצייר בהנחייתו של האמן הפולני המצליח דאז, יוזף פנקייביץ'. ב-1910, עבר להתגורר בפריז, עיר שהשפיעה עמוקות על יצירתו. בין השנים 1913-16, יצירותיו זכו להכרה ולהערכה, הוצגו בתערוכות ברחבי אירופה ונקנו על ידי אספנים. יצירותיו זכו להצלחה כבירה בארצות הברית, וקנו לו שם עולמי בזירת האמנות. קיסלינג נחשב לאמן מסור וחרוץ שהקפיד על שגרת עבודה נוקשה, אך מאידך - חיי חיים אישיים, נהנתיים ומלאים. בערוב ימיו חזר להתגורר בצרפת, ובנה בית בפרובאנס ששימש לו גם כסטודיו פעיל. כיום אוסף היצירות המרכזי של קיסלינג שוכן במוזיאון לאמנות בז'נבה, שווייץ.

 

הצג כ
מיין
הצגה בעמוד

מואיז קיסלינג - הדגים

הליטוגרפיה בסדרה זו היא במהדורה מוגבלת של 340 יחידות בלבד, חתומה בחותמת אטלייה של קיסלינג, שהשתתף באופן אישי בתהליך הכנת הליטוגרפיות, אך נפטר חודשיים טרם יציאתם לאור. העבודות הנדירות הן מאוסף ז'אן קיסלינג.

₪3700

מואיז קיסלינג - חווה

הליטוגרפיה בסדרה זו היא במהדורה מוגבלת של 370 יחידות בלבד, חתומה בחותמת אטלייה של קיסלינג, שהשתתף באופן אישי בתהליך הכנת הליטוגרפיות, אך נפטר חודשיים טרם יציאתם לאור. העבודות הנדירות הן מאוסף ז'אן קיסלינג.

₪3700
 - רכישה בטוחה
 - 12 תשלומים ללא ריבית
 - משלוח עד הבית
 - מחיר ללא תחרות

 

רוצה לקבל מבצעים חמים לדוא"ל?